Agencja Towarzyska Lipiany  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Lipiany Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Dziś zajmiemy się dość osobliwym tematem, lub nawet może sporym problemem. Rzec można wręcz filozoficznie, iż to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym zatem moglibyśmy mówić? Na temat męskości, a konkretniej o pewnym męskim czynniku męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na owy temat niezliczoną liczbę książek, artykułów, pozycji naukowych. Sakramentalnym pytaniem pozostaje kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje tylko jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest wiele artykułów piszących o tym, iż wcale nie, iż liczy się to co mamy, iż ważna jest sprawność itd. Mężczyźni przecież zawsze znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A kobiety, oczywiście będąc perfekcyjnie wychowanymi, także odpowiedzą, iż wcale nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy to prawda? Przeczytałem niedawno stwierdzenie, iż kobieta, która uważa, iż rozmiar penisa nie jest istotny jest tą, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z większym penisem…

I co, trudno z tym się nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Osobiście skłaniam się ku stwierdzeniu, iż rozmiar penisa wywiera znaczenie, i to duże. Po pierwsze jest istotny dla naszej partnerki seksualnej, dostarczając jej niezwykle dużo przyjemności, rozkoszy, spełnienia… Ale również ma niebagatelne znaczenie dla faceta. Wierzcie mi panowie, właściwie duży penis potrafi niesamowicie dobrze wpłynąć nie jedynie na nasze życie erotyczne, ale przede wszystkim potrafi podnieść naszą samoocenę. Wówczas dopiero można się czuć prawdziwym facetem, wielkim macho, prawdziwym samcem… Ale co dokonać, gdy natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, żyjemy aktualnie w takim czasie, w którym niemożliwości są przekraczane niemalże na codzień. Istnieje niezwykle sporo opcji poprawy owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tutaj z odsieczą współczesna medycyna, i gałąź estetyczna, która może każde uchybienie skorygować, podczas gdy nasze zdrowie jest absolutnie bezpieczne. Jest to drogie rozwiązanie, ale niezwykle efektywne. Można też zaufać branży farmaceutycznej, opartej na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest środkiem, który można stosować tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Mamy również do dyspozycji sporo skutecznych systemów ćwiczeń, jakie potrafią nas do przybliżyć do oczekiwanych rezultatów. To tak naprawdę to indywidualna kwestia – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To poczucie męskości, jakie w was wzrośnie, to poczucie siły, możliwości jest niezwykle cenne. A ponadto, a może najważniejsze, poczucie, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po osiągnięciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na myślenie, na udowodnienie, że to wcale nie ma znaczenia, to nic, że mały, skoro jest bardzo sprawny…. I po co to? Każdą teorię można oczywiście stworzyć a potem bronić jej do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Stargard Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę