Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

10 maja, 2016 1 przez Mikołaj Online

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych – Firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych stworzyła innowacyjny system inwestowania swojej gotówki,  którym jest inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Jest to nowoczesny sposób inwestowania, którego główną zaletą jest pewność i bezpieczeństwo. Obecnie mało który sposób inwestowania na rynku pozbawiony jest ryzyka utraty  zainwestowanych pieniędzy. Firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych przedstawia możliwość inwestowania, która jest w 100% bezpieczny.

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Jeśli zatem szukasz pomysłu, gdzie i w jaki sposób zainwestować wolne środki, aby szybko i bez ryzyka pomnożyć gotówkę, to warto zapoznać się z tematem Inwestowania w pożyczki społecznościowe.

 

Zaletą jest to, że inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych może zostać każda pełnoletnia osoba, która posiada ważny dowód osobisty. Jedynym wymogiem jest rejestracja w serwisie Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych oraz podstawowa weryfikacja osoby, która chce zostać inwestorem. Jeśli posiadasz wolną gotówkę, którą nie wiesz jak dobrze zainwestować,  to dzięki współpracy z firmą Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych szybko możesz zostać inwestorem i zacząć udzielać pożyczek i co za tym idzie zarabiać.

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych jest głównym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek społecznościowych. Ty nie będziesz musiał się martwić, że nie poradzisz sobie z procedurami. Nie wymagamy od Ciebie nawet minimalnej wiedzy w tej dziedzinie. Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy oraz ważne wskazówki. Firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych bierze na siebie wszystkie czynności, które są związane z zabezpieczeniem, weryfikacją, windykacją klienta, a także ewentualną późniejszą sprzedażą przedmiotów będących zabezpieczeniem pożyczki.

 

Na czym zatem polega inwestowanie oferowane przez Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych?

 

Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że osoba, która wnioskuje o taką pożyczkę, na czas spłaty swojego zobowiązania przekazuje firmie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych przedmiot zastawu. Wartość ruchomości będącej zastawem musi przekraczać wartość udzielonej pożyczki. Jeśli zdarzy się taka sytuacje, że klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, wtedy jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany. W ten sposób zysk ze sprzedaży zostanie przekazany osobie, która udzieliła pożyczki społecznościowej. Dlatego jak widzisz, takie inwestowanie pozbawione jest ryzyka utraty pieniędzy.

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Każdy, kto zdecyduje się na inwestowanie gotówki  w pożyczki społecznościowe, otrzyma dostęp do specjalnej platformy internetowej. Każdy inwestor ma możliwość wybierania osób, którym chce udzielić pożyczki. Inwestorzy mają dostęp do wszystkich danych osób, które wnioskują o pożyczkę.  Dzięki dostępowi do platformy, po udzieleniu pożyczki społecznościowej inwestorzy mogą monitorować jej spłatę. Wszystkie wpłacone przez pożyczkobiorców raty, którym zostanie udzielona pożyczka, są przelewane na indywidualne konto inwestora założone na platformie. Każdą gotówkę, którą zarobisz na udzielaniu pożyczek, można ponownie inwestować i dzięki temu pomnażać swojej zyski.

 

Okres na który udziela się pożyczki to jeden miesiąc. Oczywiście pożyczkobiorcy mają możliwość przesunąć termin spłaty pożyczki, kiedy nie mogą spłacić pożyczki w ustalonym terminie. W tym wypadku inwestor otrzymuje na swoje indywidualne konto miesięczny zysk z pożyczki, a po spłacie pożyczki przez klienta inwestor otrzymuje środki na swoje konto.

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych czy się opłaca

Możesz udzielać pożyczek w kwocie od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Kwota pożyczki uzależniona jest od wyceny zastawianych przedmiotów.

 

Zastanawiasz się, co się dzieje w przypadku kiedy klient nie spłaci pożyczki? W tym przypadku firma Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych bierze na siebie windykację klienta, jak również sprzedaż zastawionych przedmiotów. Niezależnie jednak od tego, jaki będzie wynik przeprowadzonej windykacji oraz procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po upływie 3 miesięcy firma  Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych odkupuje umowę od inwestora i przelewa pozostałą kwotę, która została niespłacona, jak również zysk z inwestycji.

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych

Na inwestowaniu w pożyczki społecznościowe możesz szybko zarobić. Od każdej udzielonej pożyczki będziesz miał zysk. Na Twój zarobek będą się także składać:

 

– odsetki od udzielonych pożyczek,

 

– gotówka pochodząca ze sprzedaży przedmiotu zastawu w przypadku braku spłaty,

 

– odsetki za nieterminowe spłaty pożyczek,

 

– opłaty, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania.

 

Już dziś możesz zostać inwestorem w udzielaniu pożyczek społecznościowych i zacząć zarabiać. Aby zacząć inwestować należy skontaktować się z firmą Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Masz dwie możliwości: telefonicznie pod numerem 600 111 771 lub mailowo na adres inwestycje@tpw.pl.

 

 

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie

 

 

0 0 votes
Daj ocenę