Opony używane Cedynia

Opony używane Cedynia

24 czerwca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Opony Michelin uważane są za same z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Międzyzdroje

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwagi w końcu wielu testów i jakości. Do najważniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo udane parametry niezależnie od chwile roku,
– dużą odporność na wykorzystanie co stanowi ważnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Międzyzdroje

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić więcej w zimie. Nie uczestniczy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Świetnie dodają się dla samochodów w wersji małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to oznacza się bardzo przydatnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Międzyzdroje

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma porównywalną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Międzyzdroje

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo skuteczną klasę hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem korzystać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a przecież atakującą od momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie gdy zależymy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ otrzymamy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Międzyzdroje

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a wyjątkowo efektywnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykorzystanie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym elementem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej technologii, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który został zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają wysoką przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co sprawia na właściwe strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas wykorzystywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Międzyzdroje

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę