Prezenty Wolin

Prezenty Wolin

19 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych wymagań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego ujawnia się nie tak duży (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, zarówno dla ukochanych.

Prezenty Barlinek

1. Zabawne

Wśród prezentów dla gości z doświadczeniem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do uprawiania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z pomieszczeniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, funkcjonalnym i określonym w sumy z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście potrafią być więc dokumenty w sposobie: „Jestem najogromniejszy na świecie” albo „Jeżeli więc czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta właściwie dla brata lub znajomego). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub mamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z ziemi, którą lubi, czy obrazek zwracający się do jego hobby, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Niemal jednak świetnym wpływem na dary dla chłopców będzie…. jedzenie. Można upiec w domu tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w systemie kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zapominajmy te jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu szefów kuchni, dodatkowo w ostatnich czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak potrzeba być delikatnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal bywają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także inne stronie garderoby. Klasykiem są i książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupisz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla panów to dodatkowo mapy – na przykład do zawieszenia na ścianie, również te ostatnie, jak i stylizowane na stare. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie obecne potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zależysz ją dopuścić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z tamtego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Dróg jest więcej dużo. Prezenty dla panów to jednak także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Dużo porad zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na jakiej znajdują się prezenty i gadżety dla klientów.

 

0 0 votes
Daj ocenę