Promocja Rossmann Mirosławiec

Promocja Rossmann Mirosławiec

6 marca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie liczy się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Człopa

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic tak nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie liczy się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o każdym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny jak go wyobrażają! Czy inaczej, nie taka ogromna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i akcesoriów przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna stanowić najbardziej odpowiednią temperaturę woda? Tak jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie potrafi istnieć za gorąca, i z zmianie powietrze nie powinno stanowić dokuczliwie zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, i rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej wystąpić w zasięgu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda posiada obecnie odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Człopa

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na bliskich rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, i kiedy pupa dziecka będzie bezpiecznie nałożona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie kontroluje się wanienka ze stojakiem, dlatego nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i doskonale się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy zawierają problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie ma też dobrze miejsca, ponieważ stojak jest prezentowany dodatkowo ważna go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawę dziecka, to istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Człopa

0 0 votes
Daj ocenę