Seks Białogard  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Białogard zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo prostych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego ukrywanym. Wymienia się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Wymienia się, że w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo podniecające. Większość dziewczyn nie ma ponad nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest całkiem delikatny a nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane tworzą ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy a jedynej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo ciekawe, a tym, co 70% określiło jak wysoce nieatrakcyjne, jest zbyt wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to kolejny najczęstszy powód rozpadu kontaktów z długoletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na sytuacji.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych kwot mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży właśnie w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może istnieć korzystna w efektach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania zdrowej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć gust i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z trudnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by myśleć o własną flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, natomiast w rytmu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i tak zakup żelu do higieny intymnej, który zawiera dobre PH dla okolic intymnych. Warto i udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób ma trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność jest ostatnim prawdziwsza, im dużo połączona jest Twoja partnerka, to szanse na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, jesteś dość niskie. Gdy natomiast zależysz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Wałcz zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę