Siłownia Barlinek

Siłownia Barlinek

18 marca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Mięśnie klatki piersiowej to głównie wyznaczyć naszego zobowiązania w trening siłowy. Może jest jakąś z tych części mięśniowych, które doskonale zrobione dostarczają nam wiele przyjemności a wcale się prezentuje i niezwykle wypowiada się w oczy.

Siłownia Tuczno

 

Ale że wcześniej czy później każdy trafi na opór – na obecny etap, gdy klata przestaje rosnąć. Powraca do stagnacji. Kiedy jej uniknąć, jak przełamać tą słabość i wykonać, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w współczesnym produkcie.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy a każde nowe nie lubią nudy, czy takich samych treningów, prowadzonych przez dłuższy okresu. A więc przyczyna to iść mięśnie na każdym treningu. Staraj się, by wszystek Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co zatem znaczy? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak samo. Część z trenujących pisze ten błąd, że prawie zawsze zaczynają trening na ostatnią partię mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Tuczno

Odpuść na pewien czas to szkolenie, zapomnij o nim na parę tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono bardziej pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one bardziej wypukłe, pełniejsze – a przecież o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako jedno wyglądasz na powierzchniową partię, to inne niech będzie na dolną, następne na środkową. Poza tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Tuczno

To oraz jest liczny błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują ćwiczenia na rynek wielkim ciężarze zaniedbując technikę. Nie uważa nic gorszego! Po pierwsze poprzez to mięśnie nie toczą się tak, jak powinny, a po drugie istnieje spore zagrożenie kontuzji. Zmieniaj i ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest budowanie zawsze tej tejże ilości powtórzeń, np., 8. Gdyby tak czynisz to układ i mięśnie się przyzwyczajają a nawet gdy na przodu są efekty, zatem w rezultacie przybędzie do stagnacji. Tak, to rób czasami po 5-6 powtórzeń, przeciwnym razem po 10-12.

Siłownia Tuczno

Należy także dbać o podobnej suplementacji, gdyż w jakimś czasie suplementy które złóżmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego trzeba pomyśleć o suplementacji – na start jako zasada to białko, bcaa, izotonik, oraz na skalę królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeśli to dotarłem na ścianę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny ułatwić Ci dać odpowiednie efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na wszelką nową partię mięśni. Jeśli nadal nie będziesz posiadał pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz zajrzenie na wykonywane ćwiczenia krytycznym spojrzeniem przynoszą dużo optymalne rezultaty. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, a teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest całkiem ciężko.

Można poprosić kolegę lub koleżankę żeby zobaczyli albo ich zdaniem ćwiczenia wykonywane są prawidłowo, ale te dobrą praktyką, która gwarantuje efekty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane zadania i doświadczyć błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania ćwiczeń też potrafi znacznie podnieść jakość, a gdy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Tuczno

0 0 votes
Daj ocenę